Felinoloji Semineri

31 Ekim 2019

Dünya Kedi Federasyonu (WCF) onaylı Felinolog Dr. Irina Sadovnikova tarafından verilmesine öncü olduğumuz etkinliğimiz İstanbul Fuar Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşti. Seminer sonrası katılım sertifikası dağıtıldı. Katılımcılarımıza teşekkür ederiz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grooming Semineri

01 Kasım 2019

Tanınan gromingerlerden Youthana Ton Chantrkeird tarafından verilmesine vesile olduğumuz seminerimiz İstanbul Fuar Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Katılımcılarımıza katılım sertifikası verildi.

 

 

 

 

3.-4. Inetnational Happy Cats Show 2019

31 EKim 2019 – 01 Kasım 2019

TCCF Kedi Federasyonu öncülüğünde derneğimiz tarafından düzenlenen yarımamız PetZoo Türkiye dahilinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Yarışmamıza WCF yetkili  Brigitte Pepermans ve Kamil Kolczynski hakemlik yaparak kedileri değerlendirdiler, iki gün süren etkinliğimize katılan ve bize organizasyonumuzda destek olan herkese teşekkür ederiz.

 

         

 

 

 

 

International Happy Cats Show CFA

2-3 Kasım 2019

CFA nın ülkemizde ilk düzenlemesine öncü olduğu olduğumuz yarışmada 6 Felinolog 4 Asistan 3 Tercüman görev aldı ve yine ülkemizde ilk defa iki gün içinde toplam 8 değerlendirme yapılan bir yarışma gerçekleştirildi. Uzun yıllardır kedi kimliklendirme ve uluslararası etkinlikleri kontrolünde gerçekleştiren CFA Türkiye yetkili derneği olarak ilk gösterimizde bu kadar ilgi görmenin onurunu yaşıyoruz. Ayrıca PetZoo Türkiye dahilinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde bizlere destek olan Ululsal Fuarcılık’a bizi ülkemizin önemli ırklarından olan Van Kedileriyle yalnız bırakmayan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yetkilerine, tüm sponsorlarımıza ve bizlere güvenip organizasyonumuza katılan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Ziyaretçi akınına uğrayan etkinliğimiz ulusal ve yerli medyada büyük yer bulmasına etkisi olan tüm haber ajansı ve haber kanallarına Canlı yayınlanması için ekip yönlendiren Çin Devlet Televizyonuna ayrıca teşekkürü bir borç biliriz.